fbpx

DÁME KAFE?

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Nejsem žádný psycholog, ale pokud se potřebujete vypovídat a nemáte zrovna komu, využijte osobního setkání. Rád se potkávám s lidmi a povídám si s nimi o životě. Přijedu rád kamkoliv, kam vedou koleje v Česku i na Slovensku, protože rád cestuji vlakem.Cena je pro každou cestu individuální. Setkání je možné během týdne a v sobotu. Vše záleží na domluvě a věřím tomu, že po našem setkání, změníte pohled na svět nebo na to, co vás trápí a najdete cestu, jak z toho ven.

VE VAŠEM MĚSTĚ

PŘIJEDU ZA VÁMI

Jak už je napsáno výše, přijedu kamkoliv za vámi. Nutně to nemusí být obec, do které vedou koleje, ale tyhle obce mají přednost. Dopravit se můžu i autem. Cena je závislá na vzdálenosti. Například do Zábřehu na Moravě je zaváděcí cena 448,-Kč. V ceně je malé občerstvení. Káva nebo nealkoholický nápoj.

CENA:
INDIVIDUÁLNÍ

POKEC
ON-LINE

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ

Spojíme se spolu přes jednu z níže možných aplikací (Messenger, Facebook nebo Whatsapp) a domluvíme se na konkrétním dni i hodině a pokecáme si soukromě při živém vysílání, tzv. live streamu. Důležité je, abyste byli připojeni na internetu. Živé vysílání je v délce 60 minut.

CENA:
od 150,-Kč / 60 minut

OBĚD
VE ZLÍNĚ.​​

POKEC U OBĚDA

Zatím poslední variantou k osobnímu setkání a popovídání si, je pozvat mě na oběd ve Zlíně. Netrvám na tom, že to musí být nejvyhlášenější restaurace, pokud má vybraná restaurace výborná meníčka, nebráním se její návštěvě. Opět si domluvíme den a čas a je hotovo. Podmínkou setkání je zaslání zálohy.

CENA:
od 150,-Kč / 45 minu

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.

Shlédnutí: 274