fbpx

Kam na výlet?

VLASŤA MACÍK NA VÝLETECH

Život se má žít a ne jen přežívat.

Instagram

@vlastamacik

Facebook

Vlasťa Macík

Email

info@vlastamacik.cz

KAM NA VÝLET?

Miluju cestování! Nikdy mě zeměpis nebavil a měl jsem z něho vždycky trojku nebo čtverku na vysvědčení. Přikládám to mojí tehdejší malé fantazii. Postupem času jsem potkal lidi, se kterýma jsem mohl cestovat, ale poslední roky mi nevadí vyrazit na trip jako samostatná jednotka. Prostě se rozhodnu, najdu první cíl a vyrazím. A potom už jdu tam, kam mě nohy nesou, tak snad vám moje tipy na výlety ulehčí cestování.

Dovolená na míru

Pokud upřednostňujete dovolenou s cestovní kanceláří, vybírejte z desítek tisíc dovolených po celém světě od cestovních kanceláří z celé České republiky zde.

Ubytování

Už jste taky zažili tu situaci, že vaše letadlo přistálo z povětrnostních důvodů jinde a vy jste si museli hledat ubytování v jiném městě než jste původně zamýšleli?
Tady si ubytování najdete kdykoliv!

Cestovní pojištění

Ať už se vydáváte na výlet a túry do zahraničí nebo jenom k našim sousedům na Slovensko, věřte mi, že investovat do cestovního pojištění se vyplatí.
Pojistěte se online zde!

Poslední výlety

Níže můžete vidět mé poslední tři výlety, které jsem absolvoval. Všechny tipy najdete poté na mém youtube kanále.
Slovensko, Polsko, Česko

KOMÁRNO

Evropské náměstí.

KUTNÁ HORA

Díky mé práci, se můžu podívat do spousty měst České republiky, takže když se mi dané město opravdu zalíbí, nevadí mi přespat v něm jednu noc navíc a pak si to užít.

MILUJU TO!

Líbí se vám moje tipy?

Poděkovat mi můžete také zasláním jakékoliv finanční částky na bankovní účet vedený u České spořitelny 1244078183/0800

Shlédnutí: 70