fbpx

KNIHY / EBOOKY

7+1 MYŠLENKA

V roce 2013 jsem samo nákladem vydal moji knižní prvotinu 7+1 myšlenka aneb ze snu až do rádia, kterou jsem v roce 2016 maličko aktualizoval. Obsah knížky zůstal nepozměněn. Novou tvář dostala obálka, přidal jsem biografii a anotaci na zadní stranu této motivační knížky. V tomto roce vyšla také v elektronické podobě a zároveň k ní přibyla druhá motivační knížka s názvem BestCeller.

Ohlasy na 7+1 myšlenka

Co lidé napsali?

„Skvěle mi připomněla, jak se dělá TO, že se člověku plní sny!! Není to nic složitého. Jen přibývající věk a možný neúspěch nás zřejmě brzdí. Každopádně malá velká kniha 7+1 myšlenka je krásným návodem pro ty, kteří na sebe ještě vsadit chtějí.“ 

Lenka Mahdalová

“V mnohém jsem si připadala, že píšete o mně. Vždycky jsem si šla za svým cílem a můžu říct, že úspěšně. Dnes nepracuji, ale užívám si i ve svém věku života a musím přiznat, že zatím se mi vyhýbají nemoci, jsem hodně vitální a mám plno zájmů. ”

Vladimíra Komendová

“Knížku jsem četla minimálně pětkrát a před malou chvilkou naposled. Akorát jsem v práci a moje řehtání v prodejně bylo opravdu nepřeslechnutelné. Písničku „Nám se daří“ jsem si okamžitě stáhla do mobilu a usmívala se při poslechu jako prasklý cvrček. Z knihy se mi nejvíce líbilo: Einstein měl pravdu… a vůbec…líbila se mi každá stránka, každá věta, každá myšlenka.” 

Kateřina Talašová

“Musím říct, že knížku jsem přečetla jedním dechem. O pozitivním myšlení jsem přečetla spoustu publikací a je škoda, že je nečte více lidí. Protože by pochopili, že splnění jejich snů je jen a jen v jejich rukou, respektive myšlení ? . 7+1 myšlenka je úžasná motivace a měl by si jí přečíst každý! Přeji další úspěchy a ať je každý den krásný!”

Lucie Sedláčková

“Můžu ti říct, že když čtu tvoje stránky, tak čtu svá slova, jako by vyplývala z mých vlastních úst a věř tomu nebo ne je to opravdu tak. Obdivuji tě!  Budu se těšit na naše setkání.” 

Simona Drábková

“Bylo to moc milé čtení, několikrát jsem se i nahlas zasmála, několikrát jsem se i dojala, několikrát jsem se v tvých slovech našla a utvrdila se, že to co píšeš nejsou náhody.”

Yana Korčak

“Mám ráda takový druh četby a Vaše knížky naprosto splnily mé očekávání. Jsou pasáže, ke kterým se znovu vracím, moc se mi líbí Vaše osobní citáty a větu: “Jak se cítím? SKVĚLE!” mám napsanou na dvou místech a zjistila jsem, že když si ji řeknu nahlas a nebo jen v duchu, usmívám se. Moc se Vám to povedlo. Jsou inspirativní, hodně pravdivé, osobní, díky své velikosti stále po ruce a milé svým obsahem.”

Renata Smolíková

“Je potřeba se oprostit od těch, o kterých jsme si mysleli, že jsou naše budoucnost. Díky moc za knížku člověku, který mně už konečně otevřel oči. Velké díky.”

Ivana Doleželová

“Tak jsem se začetla, že jsem málem zapomněla vystoupit. Kolegům jsem byla podezřelá svou dobrou náladou hned tak brzy po ránu. Takže myslím, že kniha splnila svůj účel. Myšlenka má velkou sílu a moc.“ 

Petra Olbortová

„ Za tvoji knížku děkuji hlavně proto, že je napsána „od normálního člověka k normálním lidem“ tak, aby všichni pochopili, že to jde a hlavně je to napsáno srozumitelně. Tvoje knížka je lehká a zároveň perfektně „nakopávající“. Dala jsem ji přečíst i mamce a ségře a říkali to samé. Je skvělá!” 

Pája Kozlová

„Ahoj, tak jsem dal dnes tu tvoji knihu a líbí se mě. Tak jsem ti to jen chtěl říct. Sice tam pro mě nebylo nic podle čeho bych se sám neřídil poslední roky, ale přesto si myslím, že by mohla i někomu pomoci. Dnes ji předám Míši, at putuje dál“.

Jan Foltýn

„Dobrý den, přečetla jsem si Vaši knihu a velmi se mi líbila a už ji hned dávám do balíčku a posílám do Kentucky. Je optimistická, motivační a jsem ráda za takové „návody“, protože čím víc lidí bude pozitivně myslet, tím lépe pro nás pro všechny. Přeji krásný den a parádní zítřky.“

Monika Hronová

Bestceller

Stejně jako v knižní prvotině „7+1 myšlenka aneb ze snu až do radia“ se v BestCelleru věnuji tématu našeho myšlení a s ním spojené životní události. Dozvíte se například kde a jak začít se změnou kariéry nebo nefungujícího vztahu. Zamýšlím se nad tím, proč jsou lidé nemocní a taky, že všechno co se nám v životě děje, není pouhá náhoda a už vůbec ne osud. Jedním z témat BestCelleru je i “Život podle toho, co by tomu řekli ostatní”.

Ohlasy na BestCeller

Co lidé napsali?

“Milý Vlastíku, sedím na balkóně u své ranní kávy a čtu. Jsem nadšená, což se projevuje tím, že mně běhá husina po celém těle. Je to geniální, jaký máš styl psaní. “

Petra Benešová

“Knížku jsem si přečetla doslova jedním dechem a se vším, co jste v ní napsal, naprosto souhlasím a je mi to moc blízké.”

Lenka Loyková

“Chvílemi jsem se přistihl, že chci dát smajlíka.”

Tomáš Krejčiřík

“Ještě nemám první knížku a ustavičně na Tebe myslím, že se potkáme a budeš ji mít u sebe. Jinak k té druhé, chtěla jsem si ji nechat na dovču, ale nevydržela jsem a přelouskala hned ten den a můžu k tomu jen dodat: SUPR, BOMBA, SRANDA! Jsi skvělý, napiš další.”

Jolana Červinková

“Chtěla jsem jen nakouknout, ale pak jsem se od ní nemohla odtrhnout. Ještě jsem si ji párkrát v klidu přečetla a můžu říct, že mě nadchla. Krásné počtení a hodně jsem se v ní našla.”

Petra Řiháková

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.

Shlédnutí: 314