V životě je nejdůležitější Váš čas (1. den)

PRVNÍ DEN

Vítejte u prvního dílu motivačního seriálu o tom, že: “V životě je nejdůležitější váš čas.”  V tomto seriálu vám odhalím tajemství, jak “svůj čas” úspěšně investovat.

DNEŠNÍ TÉMA:

nejdůležitější je…

váš čas!

Jedním ze základních pilířů úspěšně investovaného času je to, že děláte práci, která vás baví, naplňuje, do které se těšíte a ještě vás i živí. Já si tu svojí nejlepší práci vysnil už v roce 1994. Měl jsem jasnou představu co chci dělat, pomáhal jsem si čtením, představami jak už si tu práci užívám a pak se to na šestnáct let stalo skutečností. Celé jsem to popsal v mé knižní prvotině 7 + 1 myšlenka aneb ze snu až do rádia.

Ač jsem v mládí chodil k logopedovi, protože jsem neuměl říkat písmenko R a jsem vyučený pouhopouhý univerzální obráběč kovů (bruska, frézka, soustruh), překonal jsem tyto překážky a šestnáct let si plnil svůj sen moderátora v rádiu.

Důkazem, že když chcete, tak se opravdu můžete živit tím, co vás baví, je například původem automechanik a nyní bavič Zdeněk Izer, bývalý zedník a zároveň můj kamarád z vojny Martin Kratina, v současnosti spokojený Klaun Brdík (stránky zde) nebo Tomáš Kosačík alias Břicháč Tom, který ve své poslední knize, věnované stejnému tématu, která se jmenuje “Promrhané dny” (audio kniha k poslechu zde), mě také zmiňuje.

Pokud nejste v dosavadním zaměstnání spokojení, najděte si nějakého koníčka a dělejte po práci to, co vás baví a naplňuje. Časem se z toho může vyklubat i záliba, která vám přinese první peníze a možná si tím začnete i slušně vydělávat.

Můj tip pro první díl seriálu, že: “V životě je nejdůležitější náš čas“,  je jednoduchý. Mějte jasnou představu o tom, co chcete v životě dělat, živě si představujte jak tuto práci vykonáváte a nenechte se ničím a nikým odradit.

Ode mě je to vše. Přeji Vám, ať jste ve své práci spokojení, úžasný den a těším se na slyšenou na www.vlastislavmacík.cz

Moje knížky

Poslechněte si audio

Pokud neradi čtete, je možné si každý díl poslechnout pomocí tohoto přehrávače. Celý text je tímto namluvený mým hlasem a hudba v pozadí je z webu www.bensound.com

REKLAMA

y

Nejbližší přednáška

 • So
  01
  Úno
  2020

  Vlasťa Macík - Živá kniha

  15:00Slavičín, Zámek Wichterle