V životě je nejdůležitější náš čas (49. den)

ČTYŘICÁTÝ DEVÁTý DEN

Vítejte u dalšího dílu motivačního seriálu o tom, že: “V životě je nejdůležitější váš čas.”  V tomto seriálu vám odhalím tajemství, jak “svůj čas” úspěšně investovat.

DNEŠNÍ TÉMA:

nejdůležitější je…

váš čas!

Lidi okolo sebe poslouchejte, vyprávějte s nadšením své zážitky, zkušenosti, ale hlavně neraďte!
Mě když se někdo zeptá co má dělat, tak si půjčím hlášku z filmu “Román pro ženy”, kde Simona Stašová říká: “Mon cherie, já bych ti tak ráda poradila, ale podívej se na mě. Copak můžu někomu radit?”

A pro změnu na otázky typu: Co tím myslel? Co tím jako chtěla říct? Tak na ty odpovídám:”Můžeme se jen domnívat.” Protože nikdo z nás netuší proč ti ostatní reagují tak, jak reagují. Já jsem ve svém životě spokojený právě proto, že ty správné lidi okolo sebe mám a svůj čas investuji právě do setkání s nimi. Pokaždé se objeví v tu pravou chvíli. A věřím tomu, že to tak má většina lidí, jen je prostě nevidí.

Přiznám se, že mě udivují statusy na sociálních sítích, kdy si někteří pořád na něco stěžují a pak si povzdechnou, že nemají žádné přátele. Omlouvám se, ale chtěli byste se sami potkávat s těmi lidmi, kteří na vás při setkání vychrlí samá negativa?

Udělejte to jinak! Vyhoďte všechno negativní z hlavy! Ti správní lidé se ve vašem životě objeví hned jakmile z vás začne zářit radost a spokojenost.

Další jednoduchý tip seriálu o tom, že: “V životě je nejdůležitější náš čas” zní:”Obklopujte se těmi správnými lidmi a naopak se vyhýbejte těm, kteří mají věčně nějaký problém.

Moje knížky

Poslechněte si audio

Pokud neradi čtete, je možné si každý díl poslechnout pomocí tohoto přehrávače. Celý text je tímto namluvený mým hlasem a hudba v pozadí je z webu www.bensound.com

líbí se vám tyto stránky?

Mým cílem je pomáhat lidem opravdu žít a nejen přežívat.
Z tohoto projektu mi neplynou žádné příjmy. Můžete mě podpořit zasláním jakékoliv částky na číslo účtu 1244078183/0800.
Za podporu moc děkuji.

REKLAMA

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.