V životě je nejdůležitější náš čas (56. den)

PADESÁTÝ ŠESTÝ DEN

Vítejte u dalšího dílu motivačního seriálu o tom, že: “V životě je nejdůležitější váš čas.”  V tomto seriálu vám odhalím tajemství, jak “svůj čas” úspěšně investovat.

DNEŠNÍ TÉMA:

nejdůležitější je…

Váš čas!

Je to tak. Dalším jednoduchým tipem na to, jak správně investovat svůj čas je: věnovat se tomu, co vás baví. Může to být zahradničení, fotografování, cestování, malování portrétů, cyklistika nebo jiné další sporty, vytváření účesů, čtení knih, péče o starší lidi, natáčení videí, atd. A může to být jenom na chvíli nebo na celý život.

Už v prvním dílu jsme se bavili o tom, že základním pilířem spokojeného života, je dělat práci, která vás baví a naplňuje. A také jsem zmiňoval, že postupem času se z tohoto vašeho hobby může vyloupnout i práce na plný úvazek.

No, uznejte sami, není to krásná představa, že byste byli placeni za to, co děláte nejraději?

Zodpovězme si i další otázku. Jak poznám, že je to pro mě to pravé ořechové? Úplně jednoduše. Když se totiž do té své záliby zase ponoříte, pozná se to podle toho, že ztrácíte pojem o čase a troufám si říct, že zažíváte i takový ten pocit vzrušení, když se vám zase něco nového povede.

Můj tip pro tento díl seriálu o tom, že:V životě je nejdůležitější náš čas”, je znovu jednoduchý. Věnujte se svým koníčkům, tomu, co vás naplňuje a baví a hlavně to dělejte co nejčastěji.

Krásný den vám přeje Vlasťa Macík

Moje knížky

Poslechněte si audio

Pokud neradi čtete, je možné si každý díl poslechnout pomocí tohoto přehrávače. Celý text je tímto namluvený mým hlasem a hudba v pozadí je z webu www.bensound.com

líbí se vám tyto stránky?

Mým cílem je pomáhat lidem opravdu žít a nejen přežívat.
Z tohoto projektu mi neplynou žádné příjmy. Můžete mě podpořit zasláním jakékoliv částky na číslo účtu 1244078183/0800.
Za podporu moc děkuji.

REKLAMA

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..