V životě je nejdůležitější náš čas (63. den)

ŠEDESÁTÝ TŘETÍ DEN

Vítejte u dalšího dílu motivačního seriálu o tom, že: “V životě je nejdůležitější váš čas.”  V tomto seriálu vám odhalím tajemství, jak “svůj čas” úspěšně investovat.

DNEŠNÍ TÉMA:

nejdůležitější je…

váš čas!

Celé je to o tom, že se na život i situace, které vás denně potkávají začnete dívat z jiného úhlu. Nejlépe z té lepší stránky. A ukážu vám to na jednoduchém příkladu, který jsem zažil na vlastní kůži. Už se vám někdy stalo, že mezitím, co jste byli na dovolené, vám vytekla pračka?

Někdy je to jen naše blbost, stejně jako tomu bylo u mě. Vrátil jsem se asi po pěti dnech z výletu a když jsem nahlédl do koupelny, mohl mě trefit šlak, ale díky mému optimismu se tak nestalo.

Proč se to stalo? Když jsem odjížděl na krátký výlet, nezastavil jsem přívod vody do pračky, protože by mě ani ve snu nenapadlo, že během mé nepřítomnosti budou muset vodohospodáři opravovat prasknuté vodovodní potrubí. Postup byl jednoduchý. Zastavit vodu, opravit potrubí a znovu vodu pustit.

A právě tlak vody, napáchal v mojí koupelně tu paseku! Při pohledu na deset centimetrů vody na podlaze, mě nenapadla žádná jiná věta, než:”Tak konečně mám důvod za tou pračkou vytřít.

Můj tip pro tento díl seriálu o tom, že:“V životě je nejdůležitější náš čas“ je snadný. Začněte se na situace, které vám život přihrává každý den, dívat z té lepší stránky. Investování našeho času do starostí není totiž moc efektivní.

Krásný den vám přeje Vlasťa Macík

Poslechněte si audio

Pokud neradi čtete, je možné si každý díl poslechnout pomocí tohoto přehrávače. Celý text je tímto namluvený mým hlasem a hudba v pozadí je z webu www.bensound.com

líbí se vám tyto stránky?

Mým cílem je pomáhat lidem opravdu žít a nejen přežívat.
Z tohoto projektu mi neplynou žádné příjmy. Můžete mě podpořit zasláním jakékoliv částky na číslo účtu 1244078183/0800.
Za podporu moc děkuji.

REKLAMA

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.